אדריכלים מומלצים בתל אביב | אדריכלים מובילים בת”א - arcdb - אדריכלים

השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם

שדה חובה

אדריכלים מומלצים בתל אביב


אדריכלים מומלצים בתל אביב
מערכת arcdb

אדריכלים בתל אביב - תל אביב היא עיר שוקקת חיים מסצנת בילויים תוססת דרך זירה עסקית רוחשת פעילות מתמדת ועד ארכיטקטורה מגוונת. מהבחינה האדריכלית, תל אביב נהנית מאקלקטיות מופלאה, ממזגת בין גורדי שחקים לבתים בניחוח של פעם.

בין השנים 1920-1940 נבנו בה יותר מ-4000 בניינים בסגנון האוהאוס המזוהים עם "העיר הלבנה" שאף הקנו לה את התואר המרשים - אתר מורשת עולמי של אונסק"ו. תל אביב של היום עומדת בסימן התחדשות עירונית, שופעת בנייני משרדים ובנייני מגורים בסטנדרטים גבוהים ובתנאים מודרניים ששומרים על המרקם העירוני הייחודי לעיר. נוף אורבני, קרבה למרכז העניינים, קשר עם הים או עם הווי הרחוב הסואן.

 

תל אביב תמיד היוותה אבן שואבת לפעילות ענפה מצד אדריכלים אשר חיים ו/או עובדים בעיר. בבואכם לבחור אדריכלים מומלצים בתל אביב, כדאי לשים דגש על מספר שיקולים:

 

מעוניינים באדריכל לעיצוב הגינה? אדרכלי הנוף של arcdb מחכים לכם >

 

  • פרופיל מקצועי של אדריכלים מומלצים

 

התחילו את החיפוש שלכם בפלטפורמה בה תוכלו להתרשם ממגוון אדריכלים מומלצים בתל אביב. אתר בו תיחשפו לרקע המקצועי של האדריכל (האם הוא בעל תואר באדריכלות ומהיכן, בעל רישיון ממשרד העבודה וכמה שנות ניסיון יש לו בתחום). שימו לב שיש אדריכלים בעלי התמחויות, כמו למשל, אדריכלי נוף, אדריכלים המתמחים בתכנון וילות ובתי יוקרה, בנייה רוויה, תכנון משרדים וכולי. 

 

  • תיק עבודות מרשים

 

אין כמו מראה עיניים והיום, באמצעות פלטפורמות דיגיטליות, קל יותר לבחור אדריכלים מומלצים בתל אביב. אתרי אינטרנט של אדריכלים ואתרי אינטרנט המתמחים באדריכלות ועיצוב, מציגים תיקי עבודות של אדריכלים מובילים. ניתן לדפדף וירטואלית בין הפרויקטים השונים, לקבל אינפורמציה מפורטת על כל פרויקט ולהחליט על האדריכלים הנבחרים שתפגשו פנים מול פנים, כדי להכריע מי המתאים ביותר מבינם.

 

  • תהליך העבודה הנכון עבורכם

 

אחד הדברים שחשוב לברר היא כיצד מתנהל תהליך העבודה עם האדריכל והאם אתם עובדים מול בעל המשרד או עם אדריכלים מצוות המשרד. מה כולל התהליך: סקיצות וכמה סקיצות ובאיזו עלות ובכמה זמן, גיבוש תוכניות עבודה ומה כוללות התוכניות (למשל, חשמל, אינסטלציה), הכנת כתב כמויות, הכנת תקציב.


בנוסף, בדקו אם האדריכל מביא אנשי מקצוע מטעמו או שעליכם לגשת ביחד למכרז או לבחור ביחד אנשי מקצוע שישתתפו בפרויקט, האם הוא מפקח על הפרויקט והאם הוא מלווה את התהליך מתחילתו ועד סופו ובאיזו רמה של מעורבות – פיזית בשטח, אישית שהוא בעצמו מופיע או עובד מטעמו. כדאי לשוחח גם עם לקוחות שעבדו עם האדריכל ויוכלו להעיד על סגנון העבודה עם האדריכל.
זכרו שמדובר בתהליך משותף שלכם עם האדריכל, כשהוא מביא את הרקע המקצועי אבל אתם אלה שתחיו בבית ולכן, שיתוף הפעולה ביניכם קריטי להצלחה. 

 

  • שירותים נוספים שעושים הבדל

 

ישנם משרדים של אדריכלים מומלצים המציעים שירותים נלווים נוספים לתהליך התכנון, לדוגמא, שירותי עיצוב פנים הכוללים תכנון רהיטים בהתאמה אישית, הום סטיילינג, פיקוח על הפרויקט כך שלא יהיו חריגות לא ברמת התקציב ולא בלוחות הזמנים. בדקו מה מציעים אדריכלים מומלצים בתל אביב ובאיזו עלות. אדריכל שמציע מגוון שירותים תחת קורת גג אחת אידיאלי למי שמחפש שקט נפשי במהלך תכנון, בניית ועיצוב הפרויקט.

דרג מאמר זה:
אדריכל בית פרטי המותאם בשבילכם
ד"ר אלי מזרחי, 11.02.2018
קרא עוד
כל הדרכים איך לבחור אדריכל
מערכת ARCDB, 01.02.2019
כל הדרכים איך לבחור אדריכלים
קרא עוד
יקב Valdemonjas
ד"ר אלי מזרחי, 01.01.2017
יקב "ולדמונחס" זוכה בפרסים על השתלבות בנוף ובפתרון מקורי לאדריכלות בת קיימא 2016.
קרא עוד
תגובות
(0 תגובות, 0 דיונים)

שדה חובה

בונים / משפצים? לא יודעים מאיפה להתחיל?

צוות היועצים והמומחים של arcdb יעזור לכם למצוא את בעל המקצוע המתאים ביותר עבורכם:
אדריכלים, מעצבי פנים, קבלנים, מפקחי בניה, אדריכלי נוף, ספקים ויועצים מהמובילים בישראל.

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות!

שדה חובה