איך מעצבות פנים יכולות לשנות לכם את הבית


מעצבת פנים לעיצוב הבית מחדש
מערכת arcdb

אין כמו להמציא את הבית מחדש, לגוון את שגרת החיים באמצעות סביבת המגורים. אפילו אם התברכתם בחוש יצירתי, יוזמן והבנה עיצובית, הרי שאין תחליף לישות מקצועית כמו מעצבת פנים. זו  בעלת ידע עשיר, ניסיון ומיומנות טכנית וקריאטיבית לברוא את המרחב בדמותכם ועל פי הצרכים האישיים והסגנון המועדף. בשנים האחרונות זוכות מעצבות פנים להכשרה בסטנדרטים הגבוהים ביותר כך שביכולתן להגיע לחלל ולמקסם את הפוטנציאל על פי תנאי השטח. 

 

מדוע חשוב לבחור מעצבות פנים לתהליך עיצוב הבית וכיצד החיבור של מעצבות פנים לגורמים מובילים בתעשיית העיצוב תשפיע על הבית שלכם?

 

ניצול אופטימאלי של החלל – למעצבות פנים יש ראייה רחבה ומקיפה. הן יודעות לתכנן את הבית בדרך בה תוכלו לנצל היטב את המרחב. למשל, כיצד לעצב את הסלון כך שהוא יהיה גדול ואוורירי מכפי שהוא באמת, איך לשמור על הקשר בין המטבח לסלון, זרימה בין החדרים, איך להשתמש ביעילות באור יום, לחבר בין גוונים, לבחור ריהוט, אריחים וחומרים משובחים בעמידות מקסימלית. מעצבות בוחנות את התמונה השלמה, כולל הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר.

 

התאמת הבית לצרכים – אחד היתרונות הבולטים של מעצבת בפנים בעיצוב הבית הוא בהתאמת הבית לצרכים המשתנים של הדיירים. היא מבצעת אפיון ומיפוי של הצרכים – פרוגרמה – לפיה היא תדע מה חשוב לכם בבית ואיך הוא יענה בדרך הטובה ביותר על הצרכים. למשל, מטבח רחב ידיים עם אי גדול שמתפקד כפינת אוכל למשפחה שאוהבת לבשל או לארח, חלוקת החללים כך שתתאים למתבגר עם מחיצה לצורך פרטיות בינו ובין אחיו הצעירים, חדר משחקים אינטראקטיבי לילדים, תכנון בית חכם על פי תרחישים אוטומטיים לפי דפוסי היומיום וכדומה.

 

עמידה בזמנים ובתקציב – ניהול פרויקט כמו עיצוב הבית דורש הרבה התעסקות ומיומנות. מעצבת פנים בעלת כישורים לבחירה נבונה של ספקים ואנשי מקצוע וכן פיקוח על עבודתם כך שתיעשה בדרך היעילה ביותר. עמידה בלוחות זמנים קריטית להצלחה, כיוון שכל עיכוב יכול לעלות כסף רב וגם בקרה תקציבית חשובה. מעצבת פנים תחפש אלטרנטיבות, תדע לסייע בתכנון סדר עדיפויות של תהליך העיצוב – במה להשקיע יותר ובמה פחות, על מה להתפשר ועל מה לא.

 

אינטגרטיביות – מעצבת פנים היא גם גורם מקשר המחבר בין הנפשות הפועלות והקשרים שלה יעזרו לכם לקבל המלצה על הספקים ואנשי מקצוע מובילים. חברת arcdb מהווה את הלב הפועם של אנשי מקצוע בתעשיית העיצוב. מעצבות פנים החברות ב-arcdb יוצרות קשרים עם אדריכלים, קבלנים ואדריכלי נוף ויכולות לרתום לפרויקט את הקבלן והאדריכל הנכון, כך שכולם יעבדו בשיתוף פעולה מלא להשגת התוצאות הטובות ביותר.
תוכלו לסמוך על מעצבת מומלצת ומקושרת שתבחר ספקים, תפעיל ותנהל אותם ותפיק את המיטב מהסיטואציה. כמו כן, הזמינות שלה וההשקעה בפרויקט עושים הבדל גדול, כי לרוב לכם, הדיירים, אין באמת את הפניות להיות נוכחים בשטח או לבחון התקדמות ולטפל באתגרים לאורך הדרך.

לסיכום, אל תתפשרו על מעצבת פנים מנוסה, יצירתית ומקושרת. החיבורים בין מעצבות פנים לגורמים מקצועיים בעלי חשיבות מהותית להצלחת הפרויקט וב-arcdb מעצבות פנים זוכות להשבחה מקצועית ולקשרים האסטרטגיים שמובילים להצלחה.

 

קרדיטים

אריק דיזיין

צלם אבישי פינקלשטיין

דרג מאמר זה:
לואי קאהן
ד"ר אלי מזרחי, 25.02.2017
השילוב בין רוחניות עם יכולת להתחבר אל העת העתיקה, הפכו את יצירתו לכזאת המצליחה לצאת משגרת המודרניזם עם הש..
קרא עוד
עיצוב סלונים
מערכת arcdb, 12.09.2017
כללי ברזל בעיצוב הבית ריהוט וסלונים
קרא עוד
אדריכלנות מלונות בוטיק
ד"ר אלי מזרחי, 22.01.2017
מלון הבוטיק היום, הוא חלומו של כל מעצב המבקש להגשים פנטזיות עיצוביות .איך עיצוב פנים של מלון בוטיק יכול ל..
קרא עוד
תגובות
(0 תגובות, 0 דיונים)

בונים / משפצים? לא יודעים מאיפה להתחיל?

צוות היועצים והמומחים של arcdb יעזור לכם למצוא את בעל המקצוע המתאים ביותר עבורכם:
אדריכלים, מעצבי פנים, קבלנים, מפקחי בניה, אדריכלי נוף, ספקים ויועצים מהמובילים בישראל.

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות!