ניווט
הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להשאר מעודכנים?

לקבל מבצעים והנחות?

הצטרפו לניוזלטר שלנו!

בעלי מקצוע בחיפה

בין שמיים למים, הרים ירוקים, רצועות חוף קסומות, מסתתרת חיפה. העיר השלישית בגודל אוכלוסייתה במדינת ישראל, משלבת בין עבר להווה, הווי אורבני תוסס למרחבים של טבע.


חיפה מתחדשת בלי הפסקה במתחמי תעשייה ובנייה רוויה. כמו כן, מקדמת פעילות נרחבת של התחדשות עירונית המקנה לחיפה צביון מודרני – לצד שכונות של בתים פרטיים, צומחים גורדי שחקים שמעצבים מחדש את קו הרקיע של העיר.


בין שמיים לים – הייחוד של חיפה


חיפה כוללת נמל גדול, שלל מוזיאונים, פארקים רחבי ידיים ונופים מהפנטים לכרמל ולים. הבדל הגבהים הדרמטי בין האזורים השונים בעיר, מקנה לעיר טופוגרפיה מיוחדת. סגנון הבנייה וערוצי התחבורה מותאמים לעליות ולירידות, לתווי המתאר של צלע ההר או לבנייה ייחודית על שפת הים.
העיר חיפה משקיעה משאבים רבים בתכנון העיר.

מחד, שימור הקיים ומאידך, תכנון העיר עם הפנים קדימה לעתיד. בעיר מתקיימים פרויקטים רבים של התחדשות עירונית בשכונות רבות ונחשבת לאחת הערים המובילות בתחום. כמו כן, חיפה כוללת אזור תעשייה מפותח (מת"מ חיפה) והעירייה אף מקדמת תכניות שונות לפיתוח של אזורים רבים בעיר כמו אזור הנמל והעיר התחתית.


העיר מחולקת לתשעה רובעים והשכונות בה נבדלות זו מזו מבחינת הרכב אוכלוסייה ותווי מתאר, מיקום בעיר וכדומה. בעוד דניה היא בעיקר שכונה של בתים צמודי קרקע בחלק ההררי של חיפה, הרי ששכונת בת גלים היא שכונה הנושקת לים.  כמו כן, יש בחיפה שכונות המבוססות על בנייה ישנה בעוד שכונות אחרות הן שכונות צעירות וחדשות של בניינים גבוהים מודרניים.

 

מדוע לבחור בעלי מקצוע בחיפה?


פרויקטים בחיפה דורשים בעלי מקצוע מחיפה החיים ועובדים בעיר ומכירים היטב את כל הניואנסים הרלבנטיים לכל פרויקט, לפי אזור גיאוגרפי ספציפי.


בחיפה יש כאמור הבדלים מהותיים בין השכונות ולכן, קבלן מקומי או מעצבת פנים מתוך העיר ידעו להתאים את תכנית הבנייה לדרישות של הרשות המקומית ולקווי התכנון והבנייה האופטימאליים. הסביבה המקיפה את הפרויקט בעלת השפעה רבה על אופי הפרויקט, בין אם הוא פרויקט של מגורים או שטח מסחרי. למשל, בתים ליד הים דורשים ספקים ובעלי מקצוע שידעו לספק חומרי גלם וגמר עמידים ללחות ולרוחות הבאות מהים בעוד מבנים באזור הכרמל ישימו דגש על שילוב של חומרים המשתלבים עם סביבת היער והחורש הטבעי, עצים וחומרים שיקנו להם עמידות גבוהה בתנאי מזג האוויר השונים.


המטרה היא לבחור בעלי מקצוע כמו אדריכלים ומעצבי פנים, שידעו למקסם את תנאי השטח ועם זאת, לשמור על מרחב בעל קונטקסט לסביבה. בין אם זה ליצור ויטרינות ומעטפת זכוכית שתכניס פנימה את נוף הגלים באקוסטיקה הנכונה ובבידוד הגבוה ביותר ובין אם זה בית במיקום מאתגר שמחייב הכנה של השטח טרם תכנון, בנייה או שיפוץ.


בחיפה פועלות חברות רהיטים רבות וכן ספקים רבים כך שניתן לבחור מתוך העיר עצמה קבלנים וספקים וחברות מקומיות לאספקה מהירה יחסית של המוצרים הנדרשים לתהליכי העיצוב, השיפוץ והבנייה. בחרו בעלי מקצוע מקומיים שמכירים את חיפה, חי בעיר או עובד בעיר ויעניק לכם שירות זמין ומהיר.

 

ביחרו בבעל/ת המקצוע מהעיר שלכם:

מעצבי פנים ובעלי מקצוע בחיפה

 

קרדיטים:

מעצבת פנים אורלי הורוביץ