ניווט
הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להשאר מעודכנים?

לקבל מבצעים והנחות?

הצטרפו לניוזלטר שלנו!

בעלי מקצוע בירושלים

ירושלים, בירת ישראל, היא אחת הערים המיוחדות בעולם. זוהי עיר שאוצרת בחובה היסטוריה מטלטלת, עיר הקדושה לשלוש הדתות, ששמרה על צביון היסטורי ועם זאת, מתחדשת בלי הרף. ירושלים מוקפת הרים ושופעת מונומנטים מרהיבים. העיר העתיקה אף הוכרזה על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית.


ההיסטוריה מורגשת בכל פינה


י-ם נחשבת לאחת הערים המעניינות בעולם מכל הבחינות – תרבות, היסטוריה וגם אדריכלות. מההיבט הארכיטקטוני, בירושלים נותרו שרידים מתקופות היסטוריות שונות, ביניהן תקופת בית ראשון, בית שני ועוד. כך למשל, מהתקופה הרומית הביזנטית, ניתן למצוא בעיר את שדרת העמודים מהקארדו ומהתקופה המוסלמית את כיפת הסלע ומהתקופה הצלבנית את מנזר המצלבה. בתקופת המנדט הבריטי, החלו להיבנות בעיר שכונות שלמות ומגוון מבנים ביניהם בית האמנים, מוזיאון רוקפלר ובית החולים הדסה הר הצופים.


לאחר מלחמת העצמאות, נבנתה הכנסת וגם מוזיאון ישראל ואתרים חשובים נוספים כמו הספרייה הלאומית וקמפוס האוניברסיטה העברית בגבעת רם. לאחר מלחמת ששת הימים עם איחוד י-ם שוקם הרובע היהודי בעיר ונבנו מוזיאון ארצות המקרא, בית יד לבנים, אצטדיון טדי ועם הזמן נוספות לעיר מונומנטים ארכיטקטוניים מרהיבים כמו גשר המיתרים אשר נבנה כחלק מפרויקט הרכבת הקלה בעיר.


ירושלים אף היא, כמו אזורים רבים במדינה, עוברת תהליכים של התחדשות עירונית תוך שימת דגש על הייחוד שלה וכן שימוש באבן ירושלמית. זוהי אבן גיר קשה שמקורה באזור הרי ירושלים והיא מופיעה במבנים רבים בעיר ממבנים מפורסמים דוגמת הכותל המערבי ועד בתי מגורים סטנדרטיים. הגוון שלה נע בין צהוב כהה לאדמדם וכל אבן בה נעשה שימוש עוברת סיתות – משתמשים בה לבנייה וכן לחיפוי, הקמת גדרות וכאריחי ריצוף.


בעלי מקצוע עם ידי זהב – יתרונות בבחירת אנשי מקצוע מעיר הבירה


בבואכם לבנות או לשפץ בית בירושלים, חשוב להיוועץ עם בעלי מקצוע מקצוע מקומיים כמו אדריכלים ירושלמים שידעו כיצד לתכנן את הבית בדרך אופטימלית המתכתבת עם הסביבה האותנטית בעיר. אדריכל מירושלים ידע גם לצרף לפרויקט את אנשי המקצוע הטובים מאותה עיר כמו קבלנים, מפקחי בנייה, אדריכלי נוף שמכירים את התקנות והחוקים של הרשות ויוכלו לתרום מניסיונם ומתוך היכרותם המעמיקה עם העיר.


בירושלים מגוון רחב של שכונות כאשר כל אחת מהן מאופיינת בצביון אחר, חלקן מבוססות על בתים צמודי קרקע כמו בבית הכרם וחלקם על בניינים עם עמודים כמו באזור הגבעה הצרפתית ולכן, מעצבי פנים מירושלים המכירים היטב את האזור ואת הקונטקסט, ידעו כיצד לתכנן ולעצב את הבית כך שמחד, ישמור על קשר עיצובי עם ההווי של העיר ומאידך, יביא פנימה תוכן אחר לפי האווירה והקונספט המבוקשים.


מקומות רבים בעיר הבירה מציעים ספקים וחברות מירושלים המציעים מגוון רחב של חומרי גלם וגמר, מטבחים, כלים סניטריים רהיטים ואביזרים נלווים ליצירת הבית הירושלמי המושלם בסגנון המועדף עליכם. הקרבה הגיאוגרפית מבטיחה זמינות רבה וכן המלצה על חומרים המתאימים לאקלים הירושלמי הקריר.

 

ביחרו בבעל/ת המקצוע מהעיר שלכם:

בעלי מקצוע בירושלים