מה מיוחד בחלונות בלגיים


חלונות בלגיים מאלומיניום
מערכת arcdb

חלונות הם חלק בלתי נפרד מהבית. תכנון ועיצוב החלון משנה המון. ברגע שמייצרים פתחים במיקומים הנכונים ובוחרים בחומרים הנכונים, ניתן ליצור הארה טבעית של המרחב ואוורור החלל בדרך חכמה ומתקדמת.


כיום הגישה היא מינימליסטית. כלומר, המטרה היא להכניס כמה שיותר את החוץ אל הפנים ולייצר תחושה של זרימה בחלל. כאן נכנסים לתמונה חלונות בלגיים. חלונות שעשויים מפרופיל בלגי.

 

מה מייחד אותם ומדוע כדאי להעדיף חלונות אלומיניום בלגי? כל התשובות לפניכם.

 

- ספקי אלומיניום מובילים -

 


סודות החומר של חלונות בלגיים


חלונות אלומיניום נחשבים לחלונות פופולאריים קודם כל בגלל התמורה הגבוהה למחיר. אלומיניום הוא חומר סופר חזק ויציב והמאפיינים האלה חשובים מאוד לחלונות, שאנו מעוניינים שיחזיקו מעמד במשך שנים.


עץ גם הוא חזק כמובן, אבל אלומיניום נחשב חומר קל יותר ולכן ניתן ליצור עמו עיצובים רבים ולהתאימו לתצורת חלונות מסוגים שונים. יתרון בולט נוסף הוא בידוד. החומר מונע בריחת קור וחום ולכן, שומר על חלל ממוזג היטב או על חימום החלל – תלוי בעונה. במילים אחרות – הוא מציע חיסכון אנרגטי משמעותי. יתרון נוסף בנושא הבידוד הוא סופג רעשים ולכן מהווה מחיצת הפרדה מצוינת במיוחד בשטחים ציבוריים בבית ובאזורים אורבניים.

 

התחזוקה של החומר היא מינימלית. אלומיניום אינו נרקב כמו עץ ולא מפתח חלודה כמו ברזל. הוא לא מתעוות, לא מתנפח וזקוק לניקיון מינימלי ביותר. הגמישות של החומר קריטית מאוד ביצירת חלונות אלומיניום בלגי בגלל הפוטנציאל העיצובי. למשל, אם רוצים חלונות עם חיתוך מסוים או עיקול, האלומיניום מאפשר ליצור חלונות מסוגים שונים, בצורות הנדסיות רבות. בשל העיצוב הקליל והמינימליסטי הוא גם עומד במבחן הזמן.

 

חלונות בלגיים נחשקים


חלונות בלגיים מפרופיל בלגי הפכו למוצר נחשק עם הזמן בשל המראה המינימליסטי, הדקיק והחוזק שלו. רבים שרוצים לייצר ויטרינות ואפקט של שהחוץ המתמזג אל הפנים בצורה מקסימלית, בוחרים בפרופיל הבלגי. ניתן לייצר אתו מראה שקוף מקסימלי, כשהוא בקושי נראה לעין המתבוננת ונותן לזכוכית את קדמה הבמה.


כיום חלונות פרופיל בלגי מגיעים בשלל עיצובים ועם מנגנוני פתיחה שונים לפי אילוצי ותנאי השטח. למשל, פתיחת הזזה, פתיחת ציר או פתיחת דריי קיפ. הפרופיל הבלגי מביא עמו שיק אירופאי וסטנדרטים גבוהים.
יש מי שעדיין מחפשים פרופיל בלגי ברזל, כיוון שפרופיל זה החל את דרכו בבריטניה כפרופיל ברזל מגולוון ועם השנים עבר להיות פרופיל אלומיניום בשל היתרונות הרבים שיש לאלומיניום. עדיין ניתן למצוא פרופיל בלגי ברזל, אך פרופילים אלה אינם עמידים בפני חלודה ושינויי מזג האוויר כמו אלה של האלומיניום והיתרון שלהם הוא בעיקר החוזק והעמידות הגבוהה.

 

פרופיל אלומיניום בלגי נחשב למוצר מצוין למסגור של חלונות ופתחים בכל העיצובים והצורות ומתמזג בהרמוניה עם העיצובים השונים בבית. חפשו אנשי מקצוע המתמחים בעבודות אלומיניום לביצוע העבודה בדרך המקצועית והטובה ביותר.

 

 

קרדיטים

אודי שלם אלומיניום

צילום - חברת שקט מצלמים

דרג מאמר זה:
עבודות אלומיניום משדרגות את הבית
מערכת arcdb, 18.03.2018
קרא עוד
אלומיניום בריהוט הגן
מערכת arcdb, 20.03.2018
קרא עוד
הכל על חיפוי אלומיניום
מערכת arcdb, 18.01.2018
קרא עוד
תגובות
(0 תגובות, 0 דיונים)

בונים / משפצים? לא יודעים מאיפה להתחיל?

צוות היועצים והמומחים של arcdb יעזור לכם למצוא את בעל המקצוע המתאים ביותר עבורכם:
אדריכלים, מעצבי פנים, קבלנים, מפקחי בניה, אדריכלי נוף, ספקים ויועצים מהמובילים בישראל.

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות!