מחירי מטבחים - כיצד לבנות תקציב לעיצוב מטבח


מחירי מטבחים - בניית תקציב למטבח
מערכת arcdb

רבים מעכבים את משימת חידוש המטבח בשל ההוצאה הכספית הגבוהה שכרוכה בכך. תהליך זה יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים, כשיש מרכיבים שונים המשפיעים על התמהיל הכולל של העלות הסופית. מחומרי הגלם, דרך החברה המשווקת ועד אנשי המקצוע והמוצרים המשלימים להשגת המראה המבוקש.


עם זאת, יש לזכור שככל שדוחים את הנושא, המטבח ניזוק עם הזמן וכשתרצו לגשת לתהליך השיפוץ, יתכן שתצטרכו לשלם הרבה יותר מכפי שחשבתם. כדאי גם לקחת בחשבון שמדובר בלב הפועם של הבית, מרכז העניינים ובבתים בהם המטבח נפתח גם לכיוון הסלון הרי שיש לו השפעה מכריעה על האווירה והאסתטיקה של סביבת המגורים. מטבח מיושן עשוי להעיב על הספה החדשה, האריחים הנוצצים ועל החלל כולו.

 

כמובן שחשוב להיערך לתהליך החידוש והשיפוץ מהבחינה הכספית ולהיות מודעים לפרמטרים שמשחקים תפקיד בעלות המצטברת.

לפניכם מספר דברים שיש לדעת על חידוש מטבח, מחירים עדכניים.

 

מתכננים מטבח חדש? ביחרו עכשיו באיש המקצוע המתאים עבורכם >>

 

 

מחיר מטבח חדש לעומת חידוש מטבח ישן


החלטה חשובה שיש לקבל היא האם תשקיעו את מיטב כספכם במטבח חדש לחלוטין או רק בפעולת שיקום וחידוש. החלפת מטבח היא הוצאה יקרה יותר משמעותית מכמה סיבות: יש לפרק את המטבח הקודם ולהתאים את החדש באופן מושלם למיקום של הקודם ולא תמיד זה אפשרי ואז נכנסות לתמונה הוצאות שונות על תיקונים, שקעי חשמל, ענייני אינסטלציה.


כלומר, מטבח חדש יכול להיות פרויקט ארוך ויקר כיוון שאתם לא משלמים רק על המטבח עצמו אלא על הכנת התשתית כולה לקראתו.
חידוש, לעומת זאת, יכול להיעשות בהדרגתיות ובתקציב שלכם. ניתן לשלם רק על החלפת חזיתות או החלפת השיש, תוספת בנייה של אי וכדומה ועם הזמן, כשידכם משגת, לשדרג אותו עוד ועוד ומכיוונים שונים.


עלות מטבח אצל נגר מול חברת מטבחים


יתכנו הבדלים משמעותיים במקום בו אתם מזמינים את המטבח. ישנם נגרים שיוכלו לבצע עבורכם את העבודה בעלות אטרקטיבית יותר מחברות המתמחות או להפך.

 

יהיו נגרים שעל יחס אישי, קאסטום מייד וכדומה יגבו יותר כסף – תלוי בנגר, במיתוג וביכולות שלו. לעיתים זול יותר להזמין מחברת מטבחים מפני שיתכן שהן ערוכות לייצור ויש להן כוח לבצע הנחות ולכלול לעיתים גם את עבודת הנגרות והביצוע בעלות הכוללת.
בשורה התחתונה: כדאי להשוות מחירי מטבחים ולבחון את התמורה לפי הסטנדרט המבוקש ועיצוב מטבח מועדף.

 

מחירי מטבחים - חישוב עלויות לקבלת החלטה מושכלת

 

חשוב להבין על מה גובים מכם כסף. האם מדובר במטבח מחיר למטבח או על חומרי גלם מסוימים שיקרים יותר מאחרים, פתרונות אחסון מסוימים, טכנולוגיה מתקדמת כמו דלתות בטאץ', הובלה, יישום, מה למעשה מעלה את התעריף וכיצד ניתן להוזיל עלויות מבלי להתפשר על איכות.

 

כמובן שלאנשי המקצוע יש תפקיד מרכזי כאן כי הם אלה שבפועל יפקחו ויבצעו על הפרויקט. כדאי להתייעץ עם המומחים, לערוך סקר שוק מקיף על מטבחים, כולל בדיקת מחירי מטבחים לפני שמקבלים החלטה. חשבו גם על הטווח הארוך ותכננו מטבח שישרת אתכם למשך שנים ארוכות.

 

מגוון ספקים עבור המטבח החדש שלכם >>

 

קרדיטים

גיא גולד - נגרות אישית

דרג מאמר זה:
סגנונות עיצוב מטבח
מערכת arcdb, 06.09.2017
קרא עוד
סגנונות בולטים בעיצוב מטבחים
מערכת arcdb, 18.03.2018
קרא עוד
שדרוג ועיצוב מטבח
מערכת arcdb, 11.03.2018
עיצוב מטבחים קיימים
קרא עוד
תגובות
(0 תגובות, 0 דיונים)

בונים / משפצים? לא יודעים מאיפה להתחיל?

צוות היועצים והמומחים של arcdb יעזור לכם למצוא את בעל המקצוע המתאים ביותר עבורכם:
אדריכלים, מעצבי פנים, קבלנים, מפקחי בניה, אדריכלי נוף, ספקים ויועצים מהמובילים בישראל.

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות!