מעצבי פנים מומלצים בתל אביב


מעצבי פנים מומלצים בתל-אביב
מערכת arcdb

העיר הלבנה על שלל מבני הבאוהאוס, שהקנו לה את התואר הנחשק "אתר מורשת עולמית של אונסק"ו", תמיד היוותה מוקד משיכה למעצבי פנים.
תל אביב היא לוקיישן אטרקטיבי ומגוון, זו עיר ללא הפסקה גם מהבחינה האדריכלית והעיצובית – לצד בתים נוסטלגיים בסגנון של פעם בשדרות ירוקות, ניתן למצוא תנופה של גורדי שחקים ששינו ללא הכר את קו השמיים, כמו מגדלי yoo וכוכבים ארכיטקטוניים גבוהים נוספים המרחפים מעל נתיבי איילון.


מי שעומד לעצב מחדש את הנכס, בין אם זו דירה בבעלותו או דירה שכורה, הן למטרת מגורים או למטרת השבחה, יוכל למצוא בקלות מעצבי פנים מומלצים בתל אביב. נבחרת שלמה של אנשי מקצוע שכל אחד מהם מגיע עם ידע ויכולות לברוא חזות חדשה, מרעננת תוך התאמה אישית לצרכים האינדיווידואליים של כל דייר והקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

 

למידע נוסף אודות אדריכלים מקצועיים בתל אביב >>

 

כיצד לבחור מעצבי פנים מומלצים בתל אביב?


כשמחפשים מעצבי פנים בתל אביב, כדאי להתחיל את החיפוש באתר המרכז מעצבי פנים מומלצים.  מומלץ לעיין ברזומה של המעצב או משרד מעצבי פנים ולהתבונן בתיק העבודות, כדי להתרשם מהרפרטואר של המעצבים. פרמטר נוסף לבחירה הוא תהליך העבודה עם המעצב ומה הוא כולל, משלב תכנון הפרוגרמה דרך קניינות אישית, פיקוח על אנשי מקצוע ועד כניסה לבית. יש מעצבי פנים מומלצים בתל אביב, שמציעים חבילות מודולאריות, כך שניתן להתחיל עמם בסקיצה ולהמשיך לבד או לשכור את שירותיהם בשלבים, לפי התקדמות בניית הנכס וכדומה. ניתן למצוא בתל אביב גם מעצבי פנים המתמחים בעיצוב פנים של משרדים, עיצוב חללים מסחריים, מרכזי פנאי, היכלי תרבות ועוד.

 

סגנונות עיצוב בתל אביב


תל אביב היא עיר המאופיינת בעיצוב אקלקטי להפליא, כך שניתן לעצב את סביבת המגורים לפי החזון המבוקש בכל סגנון. כשבוחרים מעצב פנים ניתן לגבש עמו את הקונספט הרצוי, בין אם זה חלל בסגנון אורבני מודרני ובין אם זה מרחב המתכתב עם מחוזות אירופאים בסגנון קלאסי. העיצוב יכול להתחבר לנוף בחוץ, למשל, בעיצוב של דירות מול הים או להפך, לייצר הפרדה מוחלטת בין החוץ לפנים. לדוגמא, דירה בלב העיר שמעוצבת בניחוח כפרי. היום שולט בעיקר בעיצוב העל זמני, המינימליסטי, קווים נקיים, ישרים, גוונים בהירים שמשתלבים עם כל חלל, עיצוב היוצר אשליה של חלל גדול ומרווח יותר מכפי שהוא באמת.

 

לעיצוב פנים יש השפעה רבה על השבחת הנכס וכן על החיים בדירה. עיצוב יכול להביא לידי ביטוי את האישיות של הדיירים, לייצר אווירה ולהוסיף רעננות ורק מעצבי פנים בעלי הידע והמיומנויות לעצב חלל מבחינה מקצועית. עיצוב שיענה על צרכי הדיירים מחד ומאידך יותאם לפי תנאי החלל ואילוצי השטח. תל אביב היא עיר צפופה מאוד ולפעמים עיצוב פנים נכון ומדויק יכול לעשות הבדל גדול ולתרום לאיכות החיים בדירה.


אם אתם מתעתדים לשפץ את הבית או לעצב את הדירה מחדש, בחרו מעצבי פנים מומלצים בתל אביב שיוכלו ללוות אתכם בתהליך.

דרג מאמר זה:
דירת יוקרה בזכות עיצוב פנים נכון
מערכת arcdb, 25.12.2017
קרא עוד
עיצוב פנים במרכז
מערכת arcdb, 16.08.2017
קרא עוד
עיצוב פנים אמריקאי
מערכת arcdb, 19.09.2017
קרא עוד
תגובות
(0 תגובות, 0 דיונים)

בונים / משפצים? לא יודעים מאיפה להתחיל?

צוות היועצים והמומחים של arcdb יעזור לכם למצוא את בעל המקצוע המתאים ביותר עבורכם:
אדריכלים, מעצבי פנים, קבלנים, מפקחי בניה, אדריכלי נוף, ספקים ויועצים מהמובילים בישראל.

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות!