מעצבת פנים מומלצת בגבעתיים


מעצבת פנים מומלצת בגבעתיים
מערכת arcdb

תהליך של עיצוב דירה משול ליציאה למסע. בלי יד מקצועית מכוונת, הדרך לא תמיד ברורה ושיפוץ פשוט עשוי להסתיים בהוצאות שחורגות משמעותית מהתקציב ולפעמים מבלי להשיג את התוצאה המבוקשת.
מי שחסר ידע מעמיק ומקיף בזירת העיצוב, יתקשה להגדיר חללים, לבחור רהיטים, לשלב בין אסתטיקה לפרקטיקה במרחב או לפקח כראוי על התנהלות תקינה של ספקים ואנשי מקצוע.
מעצבת פנים מומלצת תסייע לכם לתכנן את דירת חלומותיכם ולזקק את החזון לתוכנית פעולה ידועה מראש.


יש יתרונות רבים לבחירת מעצבת פנים מעיר מגוריכם: מעבר לזמינות גבוהה, היא מכירה את הקונטקסט שמשפיע על סביבת החיים – האזור בו בחרתם לגור, אנשי מקצוע וספקים מקומיים.
בבואכם לבחור מעצבת פנים, חשוב שתאפיינו עמה את השיקולים החשובים לכם ביותר בעיצוב הדירה כדי שזו תתאים לכם כמו כפפה ליד.


מצאו עכשיו גם אדריכל המתאים לכם באיזור המרכז >>


גיבוש הסגנון המועדף

 

לכל אחד מאתנו יש סגנון שהוא אוהב בלי קשר למקום מגוריו. זה יכול להיות שיק כפרי ששואב השראה ממחוזות פרובאנס או טוסקנה, עיצוב אורבני המתכתב עם ההווי הדינאמי של העיר, סגנון רומנטי או סגנון אצילי, קלאסיקה על זמנית, מינימליזם טהור, גוונים בהירים מרגיעים או להפך – שחור דרמטי. חשוב להציג בפני מעצבת פנים את החזון האישי שלכם בנוגע למראה הדירה ואף להמחיש אותו בעבורה באמצעות דוגמאות של בתים אחרים שראיתם באינטרנט, במגזינים, קטלוגים, דירות אהובות של חברים. מעצבת פנים מומלצת בגבעתיים תדע לפשט את הסגנון לדרכי פעולה תוך התחשבות הכרחית באילוצי השטח הקיימים – תקרה נמוכה, קיר משותף עם השכנים, יציאה למרפסת וכדומה.

 

ההיבט הפונקציונאלי

 

נוחות היא חלק בלתי נפרד מעיצוב פנים. בסופו של דבר, אתם חיים בדירה ורוצים לחיות בנוחות. מעצבת פנים מומלצת בגבעתיים תדע לתפור עבורכם פתרונות עיצוביים בעלי פונקציונאליות גבוהה. לדוגמא, בדירות קטנות יחסית יתאים מטבח עם משטחי עבודה ואירוח נשלפים או תכנון סלון כך שיתאים גם כפינת משפחה וגם כפינת אירוח, קראו את עוד טיפים לתכנון ועיצוב הסלון. כמו כן, חשוב לדעת כיצד להגדיר נכון מעבר בין חללים, תכנון פינת עבודה שקטה בבית, התאמת הדירה למשפחה לפי מספר הנפשות, סגנון החיים של המשפחה ושל כל אחד מבני המשפחה, תחזוקה פשוטה של אריחי הרצפה, חיפויים וכדומה.

 

עלויות, לוחות זמנים, מעורבות

 

אי אפשר לתכנן דירה מבלי לחשוב על עלויות, על אחת כמה וכמה אם הושקע הון ברכישת הדירה מלכתחילה. מעצבת פנים מומלצת בגבעתיים תדע לתכנן עיצוב על פי היכולות הכלכליות של הדיירים תוך שאיפה למקסם את ערך הדירה באמצעים אטרקטיביים. לדוגמא, החלפת חזיתות בארונות המטבח כתחליף לתכנון ורכישת מטבח חדש, צביעת רהיטים קיימים לריענון המרחב, שימוש במחיצת הזזה על פני הוספת קיר גבס קבוע. גם ללוחות הזמנים יש השפעה על תהליך העיצוב אם הדיירים ממהרים להיכנס לבית ומחפשים מקסימום שינויים במינימום זמן.
את כל השיקולים החשובים האלה הופכת מעצבת פנים מומלצת לתוכנית עבודה מפורטת, כולל איתור ספקים ואנשי מקצוע, פיקוח על ביצוע העבודות וליווי הדיירים עד הכניסה לדירה המעוצבת.

דרג מאמר זה:
עיצוב חדרי ילדים
מערכת arcdb, 13.09.2017
קרא עוד
מעצבי פנים מומלצים בירושלים
מערכת arcdb, 22.05.2017
בירת ישראל מאופיינת בבתי אבן ירושלמית אותנטית, ירושלים היא זירת עיצוב שוקקת.
קרא עוד
עתיד עיצוב פנים
מערכת arcdb, 26.03.2017
כשטכנולוגיה פוגשת עיצוב - נוצרים שילובים מפתיעים. איך עיצוב פנים יפתיע בעתיד הקרוב?
קרא עוד
תגובות
(0 תגובות, 0 דיונים)

בונים / משפצים? לא יודעים מאיפה להתחיל?

צוות היועצים והמומחים של arcdb יעזור לכם למצוא את בעל המקצוע המתאים ביותר עבורכם:
אדריכלים, מעצבי פנים, קבלנים, מפקחי בניה, אדריכלי נוף, ספקים ויועצים מהמובילים בישראל.

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות!