מעצבת פנים מומלצת ברמת השרון


בחירת מעצבת פנים מומלצת מרמת השרון
מערכת arcdb

התרחבותה של המשפחה משפיעה על סגנון החיים וגם על סביבת המגורים. כתוצאה מהשינוי בתא המשפחתי, רבים עוברים לדירה או בית גדול יותר או מחפשים לבצע שינויים עיצוביים כך שהמרחב הקיים יתאים לצרכים המשתנים של הדיירים.
כדי לבצע את האדפטציה המבוקשת, יש צורך להיעזר בשירותים מקצועיים של מעצבת פנים. זו תדע כיצד למקסם את הפוטנציאל של כל חלל ולהתאימו לאופי ולצרכים הייחודיים של בני הבית.


מצאו עכשיו את האדריכל שלכם באיזור השרון >>


על מה לשים דגש בבחירת מעצבת פנים

 

בבואכם לבחור מעצבת פנים מומלצת ברמת השרון, שימו דגש על פורטפוליו של המעצבת ובחנו עבודות קודמות שמשקפות את טביעת חותמה ואת סגנונה העיצובי, שוחחו עם לקוחות ממליצים שיוכלו להעיד על תהליך העבודה, בררו עלויות וערכו שיחת תיאום ציפיות ליישור קו לשביעות רצון של שני הצדדים. תוכלו לחפש מראש מעצבת פנים בעלת רקע וניסיון בעיצוב בתים למשפחות ובכל מקרה, קבעו לוחות זמנים, הגדירו עלויות, תהליך עבודה.

לפניכם מספר טיפים שיעזרו לכם יחד עם מעצבת פנים מומלצת ברמת השרון, לשדרג את הקן המשפחתי.

 

חלוקה נכונה של החלל

 

חשוב מאוד להקצות מראש את החללים הייעודיים בבית. חלוקה זו היא פונקציה המשתנה ממשפחה למשפחה ואף נגזרת של גילאי הילדים. כך למשל, ישנן משפחות שמעדיפות שילדיהם ישנו בחדר משותף ומקצות חדר נוסף אותו הן מגדירות כחדר משחקים או חדר טלוויזיה או חדר פנאי. למשפחות אחרות חשוב שכל אחד מהילדים יהיה בחדר נפרד.
בעיצוב למשפחות עם מתבגר, נוהגת מעצבת פנים מומלצת ברמת השרון לתכנן יחידת מתבגר למקסום הפרטיות או מגדילה את חשבון המתבגר על חשבון חדרי הילדים האחרים.
שינויים נוספים נפוצים בעיצוב למשפחות: הורים לילדים צעירים מעוניינים שחדר הילדים יהיה קרוב לחדר השינה שלהם בעוד הורים למתבגרים מעדיפים סוויטת הורים גדולה רחוקה מחדר הילדים. מעצבת פנים מומלצת ברמת השרון תצא לדרך לאחר שקיימה ראיון מקיף עם בני הבית על מנת להבין טוב יותר כיצד לחלק את המרחב ותאתר גם פתרונות עיצוביים, למשל, לשני אחים שחולקים חדר אחד או לסוויטת הורים בה לן גם תינוק.

 

פינות מפגש משפחתיות

 

אחד הדברים שחשובים בעיצוב פנים למשפחות, קשור למתחמי מפגש בבית. בני הבית שומרים על קשר במטבח, בסלון, במרפסת או בחצר. מעצבת פנים מעורבת בתכנון חללים אלה כשהיא שמה דגש על יצירת קשר עין בין מי שמבשל במטבח ובין מי שבאותו זמן נמצא בסלון, בוחרת יחד עם בני המשפחה שפה סגנונית המועדפת עליהם לחללים המשותפים כדי שלכולם יהיה נעים להימצא במרחב המשותף, מחליטה על מעברים נוחים בין החדרים הפרטיים לחללים הציבוריים בבית. כמו כן, תכנון של חדרי רחצה סמוכים לחדרי השינה לצד חדרי רחצה משותפים. מצד אחד, מעצבת פנים מומלצת ברמת השרון מקפידה על פרטיות ועל מקומו המיוחד של כל אחד מבני המשפחה ומצד שני, מנסה להגיע למכנה המשותף ברחב ביותר כך שכל בני הבית ייהנו מהאינטראקציה ביניהם בחללים המשותפים.

נסו לשלב את כל בני המשפחה בתהליך העיצוב. לבחור יחד עמם מבין מגוון של מעצבי פנים מומלצים את זה שהכי מתאים לכם. ולבחור איתה את חומרי גלם מועדפים, צבעים אהובים, דקורציות מסוגננות, להוסיף תמונות אווירה משפחתיות, להעצים את התחושה המשפחתית המחבקת והעוטפת שברצונכם ליצור באמצעות העיצוב הנבחר.

דרג מאמר זה:
עיצוב פנים אותנטי לבית
מערכת arcdb, 21.08.2017
עיר בה שלושת הדתות חוברות יחד בסינרגיה מושלמת ויוצרות חווית עיצוב מרשימה ביותר.
קרא עוד
עיצוב הבית עם מעצבת מומלצת מאיזור המרכז
מערכת arcdb, 14.03.2018
קרא עוד
עיצוב פנים של זהב בירושלים
מערכת arcdb, 03.01.2018
קרא עוד
תגובות
(0 תגובות, 0 דיונים)

בונים / משפצים? לא יודעים מאיפה להתחיל?

צוות היועצים והמומחים של arcdb יעזור לכם למצוא את בעל המקצוע המתאים ביותר עבורכם:
אדריכלים, מעצבי פנים, קבלנים, מפקחי בניה, אדריכלי נוף, ספקים ויועצים מהמובילים בישראל.

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות!