מדוע לעצב את הבית עם מעצבת מומלצת באיזור המרכז


עיצוב הבית עם מעצבת מומלצת מאיזור המרכז
מערכת arcdb

עיצוב הבית הוא פרויקט מורכב הדורש השקעה של זמן, כסף וידע מקצועי הנדרשים לתכנון נכון של המרחב. ניצול מקסימלי של השטח קריטי במיוחד בדירות קטנות, שעליכם לשפץ על מנת להתאימן לצרכים הייחודיים של בני הבית.


מעצבת מומלצת באזור המרכז יכולה לסייע לכם בתהליך משלב גיבוש הקונספט דרך הביצוע ועד הוספת הנגיעות המסוגננות להשלמת חוויית המגורים.
לא כולם מבינים את הפוטנציאל הרב הטמון בחלל שהם רכשו במיטב כספם או מנסים לבצע את המשימה בכוחות עצמם, אך התוצאה לא תמיד עומדת בציפיות. מעצבת פנים המעורבת בכל שלבי התכנון, השיפוץ והאבזור תהפוך את הנכס שלכם לאוצר.

 

לפניכם 3 סיבות טובות - מדוע לקחת שירותי עיצוב מקצועיים?

 

פנו עוד היום למעצבת הפנים הנכונה עבורכם >>

 


כדי למקסם את הפוטנציאל העיצובי


אם תבחנו לרגע פרויקטים שונים תגלו שיש הבדל מהותי בין "לפני" ובין "אחרי" ובין פרויקטים בהם היו מעורבים מעצבים מומלצים באיזור המרכז ובין פרויקטים שהתבצעו ללא הכוונה מקצועית. העיקרון הוא פשוט: למי שיש ידע וניסיון יש יכולת טכנית לתכנן את החלל כך שיהיה אטרקטיבי יותר. למשל, בחירת גוונים שיאירו דירות חשוכות, רהיטים שיצרו תחושה של חלל גדול יותר מכפי שהוא באמת ויהיו גם אסתטיים וגם פרקטיים, תכנון מטבח שיתאים לצרכים של הדיירים, בחירת חומרי גלם שישרדו במבחן הזמן, העלאת שווי הדירה מבלי להיקלע לשיפוץ אינטנסיבי מתמשך.


קשה מאוד לטפל בכל רכיב כזה ולראות את התמונה המלאה בלי סקיצות וסימולציות או גיבוש דרכי פעולה. מעצבי פנים יוכלו לעשות זאת בשבילכם על מנת שתיהנו מדירה איכותית ויפה יותר מזו שחשבתם שתהיה לכם.


כדי לחסוך זמן וכסף


בשגרה התובענית לא תמיד יש זמן לטפל בכל העניינים הלוגיסטיים שקשורים לעיצוב הדירה. לראיין אנשי מקצוע, לצאת לסיור בעקבות רהיטים וכלים סניטריים, לבצע אדריכלות נוף עם קולגות מהמקצוע, לשבת עם הנגר על כל פרט במטבח החלומי וכדומה. מעצבת מומלצת באיזור המרכז למעשה לוקחת את השליטה על הפרויקט ועוזרת לכם להתמקד בדברים אחרים שקשורים לדירה ולמעבר אליה.

המעצבת יכולה לחסוך גם כסף, כיוון שהיא תוכל לנהל מו"מ עם אנשי מקצוע וספקים וכך לקבל מחירים טובים יותר, יש לה ידע בין מוצרים של חברות והיא משווה בין הצעות מחיר ובוחרת את העלות הטובה ביותר ביחס לתועלת.


כדי לפקח על התהליך בשלמותו


יתכן שיש לכם סקיצה מנצחת, אבל מי מבטיח שבפועל השיפוץ והעיצוב יתבצע כפי שתוכנן? מעצבת מומלצת באיזור המרכז היא זו שמבצעת אינטגרציה בין בעלי המקצוע והספקים ומבקרת על איכות העבודה. למשל, שהחומרים מגיעים בזמן לשיפוצניק שמגיע, שהחשמלאי מתואם עם התקנת המטבח, שהריצוף התבצע כהלכה על כל שלביו השונים ושהאביזרים תואמים מבחינה ויזואלית עם הרהיטים שנבחרו, צבעי הקירות וכדומה. כלומר, היא שם בשבילכם מההתחלה ועד הסוף על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר במקסימום הצלחה ובמינימום זמן.


חפשו מעצבת מומלצת באיזור המרכז ותוכלו לעבור בשלום את תהליך העיצוב וליהנות מדירה חלומית.

 

קרדיטים

נתלי וקס קידר מעצבת פנים

צילום - ליאור שניידר Home View

דרג מאמר זה:
בחירת מעצבת פנים מומלצת מרמת השרון
מערכת arcdb, 01.01.2018
מחפשים מעצבת פנים מומלצת ברמת השרון? זה בדיוק המאמר בשבילכם. מאמר המסקר את הצעדים הנכונים שיש לעשות.
קרא עוד
מעצבי פנים מומלצים
מערכת arcdb, 25.05.2017
מעצבי פנים מומלצים מגיעים עם ידע עשיר ומקיף בתכנון החלל מכל ההיבטים האפשריים.
קרא עוד
מעצבת פנים
מערכת ARCDB, 01.01.2018
מעצבת פנים
קרא עוד
תגובות
(0 תגובות, 0 דיונים)

בונים / משפצים? לא יודעים מאיפה להתחיל?

צוות היועצים והמומחים של arcdb יעזור לכם למצוא את בעל המקצוע המתאים ביותר עבורכם:
אדריכלים, מעצבי פנים, קבלנים, מפקחי בניה, אדריכלי נוף, ספקים ויועצים מהמובילים בישראל.

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות!