עיצוב של זהב: עיצוב פנים בירושלים


עיצוב פנים של זהב בירושלים
מערכת arcdb

הליכה בעיר הבירה משולה למסע במנהרת הזמן. אקלקטיות ארכיטקטונית של מבנים מודרניים לצד מבנים עתיקים, אבן ירושלמית ואדפטציות חדשות, רבי קומות סמוך לצמודי קרקע ועושר ויזואלי מסנוור המשתלב עם אוויר פסגות צלול.

 

עיצוב הפנים הירושלמי שואב השראתו מהאלמנטים הייחודיים של העיר, ההיסטוריה העתיקה, קיבוץ הגלויות, הקדושה לשני העמים וכמובן המיקום – לצד ההרים. לירושלים יש צביון מיוחד ולכן, מי שמתגורר בעיר ומחפש מעצב פנים, בוודאי יעדיף מעצב המתגורר בעיר או לפחות פועל בה. אחד שמכיר את המבנה הטופוגרפי, את המרקם העירוני, את השכונות השונות בעיר ולכן, ידע לתפור עיצוב פנים המתמזג בהרמוניה עם הסביבה הירושלמית הקסומה. כיצד לבחור מעצב מבין מעצבי הפנים בירושלים ועל מה לשים דגש?

 

מעוניינים באדריכלות נוף לגינה שלכם? >

 

הקונטקסט בין חוץ לפנים

 

אחד הדגשים החשובים בתהליך של עיצוב פנים כמו גם בארכיטקטורה, אלה היחסים בין המרחב הפנימי למרחב החיצוני. בעיצוב בירושלים ניתן לראות הרבה פרויקטים שנעשו על ידי מעצבת פנים ירושלמית, בהם החוץ בא לידי ביטוח בסביבת המגורים. למשל, קירות פנימיים עשויים מהאבן הירושלמית הייחודית לעיר או לפחות אבנים בהשראתה וכן, סביבות מגורים בניחוח עתיק בשכונות הוותיקות לעומת ניחוח מודרני בשכונות המודרניות והחדשות של העיר. מזג האוויר הקר של העיר מחייב את מעצבי הפנים בירושלים לסייע במציאת פתרונות חימום הבית בדרך אסתטית ככל שניתן, שתהיה גלויה או סמויה בחלל, תלוי בקונספט. ניתן לראות קמינים מעוצבים והלבשת הבית בשטיחים, וילונות, ריפודים שמעניקים חמימות ורכות. בנוסף, בבתים ירושלמיים רבים יש מרפסות אבן פתוחות, כך שכאשר בוחרים מעצב פנים הוא אמור להתייחס גם לחלל הזה בין אם לשייך אותו בעיצוב אחיד ליתר חלקי הבית או להפך, להעניק לו עיצוב ייחודי ונפרד.

 

כיצד למצוא מעצבי פנים בירושלים

 

העיר ירושלים היא עיר יצירתית מאוד עם בתי ספר לעיצוב פנים ולכן, פשוט למצוא מעצבי פנים בעיר החיים ונושמים עיצוב. אלה גם ידעו לבצע את החיבור המתבקש בין הווי העיר לסביבת המגורים. מומלץ לבחון מי המעצבים הידועים בעיר, לבדוק בגוגל או באינדקס ספציפי ולבחון את פועלם. למשל, להתבונן היטב בתיק העבודות ולראות אם עבודותיה תואמות את החזון או את הסגנון שלכם. האם היא מתמחה בעיצוב פנים בעיר, מהי רמת הזמינות והנגישות שלה, עלויות וכדומה ועוד.

חשוב להיפגש פנים אל פנים על מנת לבחון כימיה בפועל ולוודא תיאום ציפיות. כדאי להראות למעצב את הנכס עצמו, כדי שיוכל להתרשם ממנו ולהציע בהמשך סקיצות הלוכדות את הלך הרוח וממקסמות את החלל. העיצוב תלוי באילוצי השטח, הסגנון המועדף, סוג הדיור – דירה להשקעה, דירת שותפים, דירה לזוג או למשפחה, מיקום הדירה, מה התקציב שיוקצה לשיפוץ וכמה להום סטיילינג הכולל אבזור החלל, מהם לוחות הזמנים וכדומה. חפשו מעצב או מעצבת פנים בירושלים שיענה על הדרישות שלכם, כך שתוכלו ליהנות ממגורים מעוצבים בבירת ישראל.

 

אל תשכחו למצוא את האדריכל שלכם, חפשו כאן >>

 

קרדיטים:

עיצוב פנים - ארז חייט

צילום - אלעד גונן

דרג מאמר זה:
איך בוחרים מעצבת פנים מומלצת בתל אביב?
מערכת arcdb, 18.06.2017
מחפשים מעצבת פנים מומלצת בתל אביב? אלו הדברים החשובים שאתם צריכים לשים לב לפני שמתחילים.
קרא עוד
מעצבת פנים מומלצת בגבעתיים
מערכת arcdb, 20.06.2017
מחפשים מעצבת פנים מומלצת בגבעתיים? המאמר הבא יעזור לכם בבחירת המעצבת המתאימה ביותר עבורכם.
קרא עוד
עיצוב פנים בסגנון כפרי
מערכת arcdb, 17.08.2017
עיצוב כפרי בסביבה אורבנית? יצירת טריטוריה רגועה בכדי לקחת פסק זמן מהסביבה? זה בהחלט אפשרי. קראו עכשיו.
קרא עוד
תגובות
(0 תגובות, 0 דיונים)

בונים / משפצים? לא יודעים מאיפה להתחיל?

צוות היועצים והמומחים של arcdb יעזור לכם למצוא את בעל המקצוע המתאים ביותר עבורכם:
אדריכלים, מעצבי פנים, קבלנים, מפקחי בניה, אדריכלי נוף, ספקים ויועצים מהמובילים בישראל.

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות!