העיצוב במרכז - צבעוניות משולבת עם סגנון


עיצוב פנים במרכז
מערכת arcdb

לבתים באזור המרכז יש אופי מיוחד משלהם, חלקם יגידו כי האווירה האורבנית במרכז היא זאת שגרמה לאופי העיצוב המודרני הפופולרי בעיר, וישנם יגידו כי העובדה שמדובר באזור מרכזי דווקא מביא סגנונות עיצוב ססגוניים יותר. מובן שהכל עניין של טעם עיצובי ופונקציונאליות, אך רבים יסכימו כי עיצוב פנים במרכז הוא אתגר שאמור להכיל גם וגם, מן שילוב של סגנונות עיצוב זורמים שיביאו לידי תוצאה מוקפדת ונכונה. למעשה, אין זה נכון להינעל על סגנון עיצוב מסוים אחד, אלא להגיע עם ראש פתוח, לנסות להיות מעט נועזים וכמובן לשלב את בעלי המקצוע הנכונים כדי שיתנו לכם השראות ויבצעו בפועל את העבודה.


תפקידה של מעצבת בתהליך עיצוב פנים


עיצוב פנים משקף גישה של מכלול אלמנטים המתוכננים בקפידה, המתבטאים בקשר שבין רעיון ופתרון ולדרך הביטוי שלהם בפועל בשטח. תפקידה של מעצבת פנים במרכז לתרגם עבור דיירי הבית חלום – למציאות על ידי בחינת מרכיבי הסביבה הבנויה, בחינת הפונקציונאליות בחלל, התאמת העיצוב לאופי תא המשפחתי וניתוח נכון של החלל במטרה להפיק ממנו את המרב. לקוחות הפונים למעצבי פנים, יהיו אנשים המעוניינים לבצע שיפוץ בביתם, אך הם אינם יודעים מה כדאי לשבור ואיזה גוון להתאים לכל חלל, או אנשים שרכשו דירה חדשה מקבלן ומעוניינים להפוך אותה למרשימה, במטרה ליהנות ממנה בכל יום מחדש.


להכניס אווירה צבעונית לחלל הבית


רק עיצוב פנים מתוכנן היטב יוכל לספק את התוצאה המדויקת, כזאת שתשלב בין אווירה אורבנית האופיינית לאזור המרכז ואת הצבעוניות התוססת של דיירי הבית. אווירה צבעונית יכולה להיות שילובים שונים של צבעים, כאשר לכל אלמנט בחלל יש אופי מיוחד משלו המטמיע חותם בחלל. האווירה הצבעונית יכולה לבוא מכיוונים שונים; מהטקסטיל הנמצא בחלל, מהריהוט הצבעוני, מגופי התאורה המיוחדים, מאביזרי נוי המעטרים את החלל, מהטפטים הצבעוניים, מצבעי הקיר ולמעשה מכל מקום.


להאיר את החלל, גם הקטן ביותר


כאשר אנו חושבים על עיצוב פנים, ישר עולה בראשנו חללים גדולים, בתים צמודי קרקע מפוארים או דירות פנטהאוז, אבל לא כך הדבר. גם בבתים קטנים ניתן לשלב מעצבי פנים, הרי תכנון נכון של החלל יוכל להפוך אותו לגדול ומרשים. מעצבת פנים מומלצת במרכז תדע כיצד להגדיל את החלל על ידי שילוב אלמנטים בסיסיים. לדוגמה – שילוב גוונים בהירים בחלל יוכלו להקנות לו מרחב ולהגדיל אותו, בעוד גוונים כהים יקטינו אותו. שילוב מראות בחלל הבית אף הוא יכול להקנות תחושה של חלל גדול  ובחירת תאורה נכונה תוכל לפתוח את החלל ולתת תחושה של מרחב גדול יותר.


לסיכום, עיצוב פנים במרכז הוא לא עניין של מה בכך ודורש התייחסות לכל פרט ופרט, בין אם מדובר על דירות גדולות או דירות קטנות. צבעוניות וססגוניות הם אלמנטים שכדאי לשקול לשלב בחלל, על מנת להגיע לתוצאות מושלמות המשתלבות עם האווירה התוססת במרכז.

 

קרדיטים
עיצוב וריהוט: גלריית אריק דיזיין
צילום: אבישי פינקלשטיין

דרג מאמר זה:
לואי קאהן
ד"ר אלי מזרחי, 25.02.2017
השילוב בין רוחניות עם יכולת להתחבר אל העת העתיקה, הפכו את יצירתו לכזאת המצליחה לצאת משגרת המודרניזם עם הש..
קרא עוד
מעצבי פנים מומלצים
מערכת arcdb, 25.05.2017
מעצבי פנים מומלצים מגיעים עם ידע עשיר ומקיף בתכנון החלל מכל ההיבטים האפשריים.
קרא עוד
עיצוב פנים בסגנון כפרי
מערכת arcdb, 17.08.2017
עיצוב כפרי בסביבה אורבנית? יצירת טריטוריה רגועה בכדי לקחת פסק זמן מהסביבה? זה בהחלט אפשרי. קראו עכשיו.
קרא עוד
תגובות
(0 תגובות, 0 דיונים)

בונים / משפצים? לא יודעים מאיפה להתחיל?

צוות היועצים והמומחים של arcdb יעזור לכם למצוא את בעל המקצוע המתאים ביותר עבורכם:
אדריכלים, מעצבי פנים, קבלנים, מפקחי בניה, אדריכלי נוף, ספקים ויועצים מהמובילים בישראל.

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות!