ניווט
הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להשאר מעודכנים?

לקבל מבצעים והנחות?

הצטרפו לניוזלטר שלנו!

בעלי מקצוע בראשון לציון

ראשון לציון, העיר הרביעית בגודלה בישראל ואחת הערים המתפתחות במדינה, החלה את דרכה כמושבה חלוצית בשנת 1882. ההתחלה היתה מאתגרת, החקלאים נאבקו בתנאי הקרקע, אבל עם השנים צמחה למה שהיא כיום – עיר דינאמית ומגוונת, שמושכת רבים ומציעה הן לעסקים והן לדיירים סביבת חיים וסביבה עסקית אטרקטיבית.


עיר המתחדשת בלי הפסקה


ראשל"צ הנושקת לים כוללת שכונות רבות, ותיקות לצד מודרניות וכן מרכזים מסחריים גדולים וקומפלקסים לתרבות, קניות ופנאי – סינמה סיטי, yes planet, קניון הזהב, חנות ענקית של איקאה ועוד.


האדריכלות של העיר מגוונת כמו הרכב האוכלוסייה, שכן היא מבוססת על בנייה רוויה מחד ושכונות שלמות של בתים פרטיים צמודי קרקע מאידך. ניתן לראות בראשון לציון גם מגדלים מפוארים הנישאים אל על, ששינו את קווי המתאר והרקיע של העיר.
בשנים האחרונות, מושקעים מאמצים רבים בתהליכי התחדשות עירונית, פינוי-בינוי ותמ"א 38 1/2 אשר נועדו להוסיף, לחזק ולרענן מתחמים שלמים בבנייה חדשה בסטנדרטים גבוהים.


ראשון לציון משלבת בין אזורים פסטורליים ושטחים ירוקים, חופים יפים ובין הווי תוסס של עיר גדולה, בעלת נגישות תחבורתית גבוהה לתל אביב. זו עיר שמתחדשת בלי הרף בפרויקטים חדשים ומושכת דיירים רבים מכל קצוות הארץ.


בעלי מקצוע מקומיים מכירים את תנאי השטח


ראשל"צ מחולקת למתחמים – מזרח, מרכז ומערב – ובתוך אזורים אלה לשכונות מוכרות שרבות מהן שומרות על אחידות הומוגנית מבחינת בנייה. למשל, קרית חתני פרס נובל היא שכונה של בתים פרטיים בעוד רמב"ם הוותיקה מבוססת בעיקרה על בנייה רוויה. כמו כן, לכל שכונה יש אופי ייחודי מבחינת גנים, מרכזי מסחר, נתיבי תחבורה.


אם בבואכם לרכוש דירה בעיר או לשפץ בית שנרכש, חשוב שתבחרו בעלי מקצוע בראשון לציון. יש יתרונות רבים לעיצוב פנים על ידי מעצבי פנים מקומיים או אדריכלים מראשון לציון, שכן הם ידעו מבחינה ביורוקרטית מהם תנאי הבנייה האופטימליים, הינם בעלי קשרים קודמים עם הרשויות כך שהם מכירים היטב את האישורים הנחוצים להפקה בטרם תכנון ועלייה על הקרקע. בנוסף, הם ידעו לעצב את הבית כך שהוא ישתלב עם הסביבה ויוכלו גם למקסם מבחינה תכנונית את הבית לפי תוואי השטח.


סיבות נוספות לכך שכדאי לשקול מפקחי בנייה או קבלנים מקומיים: זמינות גבוהה של בעלי מקצוע כאשר הם עובדים בתוך עירם, הם יכולים לתת מענה בזמן מהיר יחסית גם אם הם מנהלים או מפקחים על מספר פרויקטים שונים במקביל. 

 

עיצוב פנים בהישג יד


ראשון לציון היא עיר המחוברת מאוד לזירת העיצוב וכוללת כמה מתחמי עיצוב גדולים המוקדשים הן למוצרי גמר והן לריהוט, מטבחים, אביזרים נלווים, אריחי ריצוף וכלים סניטריים. לכן, כדאי מאוד לבחור יועצים, ספקים וחברות מתוך ראשון לציון. יש אפשרות לבחור מוצרים איכותיים במגוון סגנונות קרוב מאוד לבית ורוב הסיכויים שהקרבה הפיזית תאפשר לכם ליהנות מזמני משלוח קצרים יותר ובכל מקרה, תחסכו זמן יקר על כיתות רגליים עם מעצבי פנים באולמות התצוגה.


שימו לב שישנם בעלי מקצוע וספקים מחברות בתוך העיר שיגיעו עד אליכם, ישירות הביתה, על מנת לספק את השירות ולכן, בחירה בחברה מקומית מקנה יתרון משמעותי.


ראשון לציון מציעה מגוון רחב של בעלי מקצוע מתוך העיר וכן שפע של פרויקטים של התחדשות עירונית ופרויקטים למגורים. ניתן לשדרג את הבית עם מעצבי פנים ואדריכלים מהעיר, ספקים ואנשי מקצוע נוספים או לתכנן עמם את הפרויקט הבא שלכם בראשל"צ.

 

ביחרו בבעל/ת מקצוע מהעיר שלכם:

בעלי מקצוע בראשון לציון

 

קרדיטים:

אדריכלית ליאת בני פלד