ניווט
הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להשאר מעודכנים?

לקבל מבצעים והנחות?

הצטרפו לניוזלטר שלנו!

בעלי מקצוע ברמת גן

רמת גן היא אחת הערים הבולטות במרכז הארץ, ממוקמת בגוש דן. זו עיר הטרוגנית הן מבחינת הרכב אוכלוסייה והן מבחינה תכנונית. העיר גובלת עם תל אביב, גבעתיים, גבעת שמואל, בני ברק וקרית אונו. היא כוללת אזור עסקי גדול – הבורסה - וכן אזור תעשייה הגובל בבני ברק בו ממוקמים בנייני משרדים ושטחי מסחר והנושקים לקניון אילון.

 

ממושב חקלאי לעיר של עסקים, מסחר ותעשייה


רמתן גן נוסדה בשנת 1921 כמושב חקלאי על ידי יוצאי תל אביב ויפו והפכה בהמשך לישוב עירוני. עובדי מלאכה רבים השתקעו בה וכבר בשנותיה הראשונות, היא סיגלה אופי מסחרי ועסקי. בשנת 1950 הוכרזה רמת גן כעיר. בשנים האחרונות עוברת ר"ג תהליכים רבים של פיתוח תשתיות ובנייה, כולל התחדשות עירונית מאסיבית לצד בניית גורדי שחקים במיוחד בשולי אזור הבורסה וטיפוח של שכונות וותיקות והצערתן.

בר"ג אזורים שונים הנבדלים זה מזה בצביון השכונה. כך למשל, רמת חן ושיכון וותיקים שהן שכונות המבוססות על בנייה נמוכה של בתים צמודי קרקע ושתיהן גובלות בפארק ירוק המקנה להן אווירה פסטורלית.

בעיר קיימים גם אזורים מרכזיים וסואנים כמו באזור ביאליק וז'בוטינסקי. שכונת מרום נווה נחשבת לשכונה צעירה ומודרנית המתפארת במגדלים ושכונת תל גנים נחשבת לשכונה שלווה הקרובה לגבעתיים. רמת אפעל היתה עד שנת 2008 יישוב קהילתי, אך כיום היא חלק מרמת גן ומאופיינת בווילות ובבתים פרטיים.


לא מכבר פרסמה עיריית רמת גן תכנית לפרויקטים של תמ"א 38 שמקנה וודאות ליזמים וקבלנים בעיר וכן לאדריכלים ולדיירים שרוצים לחזק, לשדרג או לעבור לדירה חדשה במחוזות העיר. 


מבחינה תכנונית, לרמת גן אין קווי מתאר ברורים או אחידים. היא אקלקטית להפליא וכוללת שילוב בין מבנים חדשים לוותיקים. היא עיר המושכת רבים בשל המרכזיות שלה, הקרבה לתל אביב, העובדה שיש לה אזור עסקי גדול, נגישות גבוהה לערוצי תחבורה לרבות נתיבי איילון ורכבת ישראל.

 

מדוע כדאי לבחור בעלי מקצוע ברמת גנים?

 

אם בבואכם לרכוש דירה או בית בר"ג, רצוי שתשקלו בעלי מקצוע החיים ו/או עובדים בעיר. יש סיבות רבות לכך: אדריכלים, אדריכלי נוף ומעצבי פנים מרמת גן מכירים היטב את עתודות הקרקע ברמת גן, התקנות לבנייה, התב"ע, אפשרויות להרחבה וכיצד למקסם את השטח בקיים.
כמו כן, הם זמינים עבורכם יותר מבחינת קרבה גיאוגרפית וכן בעלי הכרות רחבה עם המדיניות של הרשות המקומית וכן עם בעלי מקצוע אחרים מתוך העיר. תוכלו לעצב בית שמחובר להווי התוסס של רמת גן או להפך, לייצר שכיית חמדה בלב העיר הגדולה, תלוי היכן המבנה ממוקם, תנאי השטח, האילוצים והתקנות.

 


ברמת גן אזור גדול של חברות רהיטים, סניטריה, מוצרי גמר וכדומה כך שתוכלו להגיע למגוון ספקים וחברות הפועלים ברמת גן בדרך מהירה ולייצר עמם תקשורת אפקטיבית לצורך קידום הפרויקט. תוכלו להתלוות למעצבי הפנים למפגש עם הספקים או החברות בתוך העיר וליהנות מהשירותים המקומיים ומייעוץ מקצועי של בעלי מקצוע שמכירים היטב את המרקם העירוני וידעו לתת לכם מידע אמין וברור בנוגע לחומרים הדרושים ולתכניות עיצוב שיתאימו לסביבת המגורים המבוקשת בעיר.

 

ביחרו בבעל/ת המקצוע מהעיר שלכם:

בעלי מקצוע ברמת גן