שדרוג מטבח קיים


שדרוג ועיצוב מטבח
מערכת arcdb

הטבחים המככבים בקטלוגים עושים חשק להתחדש במטבח. לתכנן את המטבח החלומי שיענה על מבוקשכם. תכניות בישול כמו מאסטר שף מעלות אפילו יותר את המוטיבציה להיכנס למטבח ולרקוח ארוחה לתפארת.

 

אבל לא תמיד אנחנו יכולים להרשות לעצמנו רכישת מטבח חדש או פשוט מעדיפים להימנע מתהליך של שיפוץ אינטנסיבי. הבשורות המשמחות הן שמטבח ישן יכול להראות נהדר ולהתאים לצרכים המשתנים באמצעות פעולות עיצוב פנים נכונות. כלומר, ניתן להשקיע משאבים בפעולות חידוש כגון צביעה, נגרות, תוספת של חיפויים, החלפת ברזים או שינוי השיש ולהשיג מטבח פונקציונאלי ויפה.

 

בתהליך של עיצוב מטבחים שכולל שדרוג מטבח, חשוב להחליט קודם כל מה ניתן לשנות בגדר הקיים. חשוב להיוועץ עם מעצבת פנים שתוכל לבחון את תנאי השטח מבחינת אינסטלציה, פתחי אוורור, חיבור לגז וכיצד למקסם את החלל טוב יותר. מומלץ שיהיה סוג של מודל מבחינת מהו המטבח האולטימטיבי בעיניכם ולאחר מכן, להתאימו למציאות. כלומר, לחלל הקיים, לתקציב, ללוחות הזמנים.

 

ביחרו בחברת המטבחים הטובה ביותר >>

 

 

משנה חזית, משנה מראה

 

אין צורך להרוס את כל המטבח. אפשר להתחיל בשינויים קוסמטיים קטנים. לדוגמא – צביעת דלתות המטבח. ניתן לצבוע בכוחות עצמכם או לבחור צבע מקצועי שיוכל לבצע עבודה אסתטית וטובה יותר תוך שימוש בצבעים עמידים המתאימים לעץ, בעלי שכבה נוספת של אטימות בטקסטורה ובגימור המבוקשים. בדרך זו, ניתן להפוך ולשדרג מטבח עץ כהה חשוך ומיושן למטבח לבן, אוורירי ועכשווי.

 

כיום ניתן לערבב בין גוונים ולהשיג גם צבע ייחודי מרשים במיוחד. בכל מקרה, יש לזכור שצבעים בהירים מגדילים ומאירים את המרחב ואילו גוונים כהים בעלי מראה דרמטי אך כזה שעשוי להחשיך את המקום. לכן חשוב להתייעץ בנושא עם מעצבת פנים.

 

אופציה אחרת, יקרה יותר אך בעל אפקט משמעותי היא החלפת דלתות המטבח בעבודת נגרות. כלומר, הקונסטרוקציה תישאר אותה קונסטרוקציה וכך גם המידוף הפנימי והמגירות, אבל החזיתות יוחלפו. ניתן לבחור בחומרים אחרים, חזיתות מתוחכמות יותר של דלתות הנפתחות בטאץ'. הקפידו על עבודת נגרות מדויקת כדי שהחזיתות יותאמו באופן מושלם למטבח, כך שדרוג מטבח החדש לא יתפספס בגלל חוסר מחשבה.

 

איך לבחור במטבח הנכון עבורך? כנס/י למדריך האולטימיטיבי לבחירת המטבח

 

 

חיפויים מרהיבים לשם השגת אי החלומות

 

עיצוב מטבחים יכול לכלול גם תוספות שעושות הבדל גדול. אם צורת המטבח מאפשרת זאת, ניתן לפנות את פינת האוכל הניידת ולבנות במקומה אי ואף אי מבשל. כלומר, אי שיהווה גם פתרון אחסון וגם בו ימוקמו הכיריים והכיורים או שזה יהיה אי שמיועד לאירוח ואכילה.

ניתן להתאים גם אי מבחינת מידות וסגנון לאופי הכולל של המטבח כחלק משדרוג המטבח. למשל, כפרי, מודרני, אורבני הייטקי וכדומה. יש לשמור על גישה ומרחב תנועה במטבח עם הצבתו של האי ולכן, חשוב שמעצב פנים יתכנן את האי.

 

שדרוגי מטבח נוספים יכולים להיות תוספת של קולט אדים או עיצובים שמייצרים אווירה כמו למשל, חיפויים של בריקים מעל השיש, החלפת הריצוף רק באזור המטבח והתקנת גופי תאורה מסוגננים.

 

תנו למעצבי פנים לעשות את העבודה המקצועית עבורכם בתהליך של עיצוב מטבחים ותיהנו מתוצאות מרשימות.

דרג מאמר זה:
עיצוב מטבחים לחללים קטנים
מערכת arcdb, 11.02.2018
עיצוב מטבחים קטנים
קרא עוד
שגיאות נפוצות בתהליך עיצוב מטבחים
מערכת arcdb, 11.03.2018
שגיאות נפוצות בתהליך עיצוב מטבחים
קרא עוד
המדריך האולטימטיבי לבחירת מטבח
מערכת arcdb, 27.02.2018
קרא עוד
תגובות
(0 תגובות, 0 דיונים)

בונים / משפצים? לא יודעים מאיפה להתחיל?

צוות היועצים והמומחים של arcdb יעזור לכם למצוא את בעל המקצוע המתאים ביותר עבורכם:
אדריכלים, מעצבי פנים, קבלנים, מפקחי בניה, אדריכלי נוף, ספקים ויועצים מהמובילים בישראל.

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות!